Protherm servis

Çekmeköy Protherm Kombi Kart Tamiri

Çekmeköy Protherm Kombi Kart Tamir Servisi

protherm kombi servisi

Protherm Elektronik Kombi Kartı

Çekmeköy ilçesin de kullanılan tüm protherm kombilerin elektronik kombi ana kartlarını birebir ya yenisi ile değiştiriyor ya da revize edilmiş tamirli bir kart ile değiştiriyoruz. Kombilerin bünyesin de bulunan ana kartlar rutubet, yorgunluk veya elektriklerin sürekli gidip gelmesinden bozulabilir. Bozulan kartlarınızın değişimin de yüksek maliyetler ile karşılaşmak istemiyorsanız kombi kartlarınızı bir sene garantili tamir ediyoruz.

Kart Tamiri 1 Yıl Garanti

Kombi kart tamirinin yanında klima kartı, yoğuşmalı elektronik kombi kartı, modülasyonlu elektronik fan motoru kartı ve brülör kazan sistemlerininin de tüm kartlarını eğer tamiri mümkünse tamir ediyoruz. Tamiri yapılabilen bütün elektronik kartlar firmamız tarafından bir sene garantilidir.

kombi bakım
kombi tamiri
24 saat hizmet

Protherm Kombi Servis Hizmetleri

Anadolu Yakası

Çekmeköy Protherm kombi kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri de arızalanan kombilerini yaptırmak için seçecekleri servis konusundaki kuşkularıdır. Konusunda uzman olmayan ya da ekipman ve donanım eksikliği olan, yeterli düzeyde bilgiye ve teknik elemana sahip olmayan kombi servisleri bilindiği üzere zaman kaybı ve ekonomik kayıplara uğratabilirler. Müşterilerin yerinde olan bu kaygılarını aşmak için Protherm kombi servisleri hakkında öncelikli olarak bir ön araştırma yapmaları gerekmektedir.

Çekmeköy Protherm Servis Mahalleleri

uzman teknik servis

Bir protherm kombi servisinin kaliteli hizmet verdiğini anlamamız için öncelikli yapacağımız daha önceki yaptıkları işleri sorgulamak olacaktır. Büyük kurum ve kuruluşların işlerini yapıp yapmadıkları, teknik kadrolarının bu sektörde ne kadar deneyimli olduklarını, yaptıkları işleri ne kadar süre içerisinde teslim ettiklerini müşterilerden ne gibi şikâyet mesajları aldıklarını ve teknik elemanların işlerinde ehil kimseler olup olmadıkları belgelerinin mevcut olup olmadıklarını öğrenmeliyiz.