Protherm servis

Protherm Petek Temizliği

Çekmeköy Protherm Petek Temizleme

protherm kombi servisi

Protherm Kombi Radyatör ve Petek Bakımı

Mekanlarınız da ısıtmada kullandığınız kombi sistemleriniz ile birlikte bir bütün olan, kombide ısınan suyu sirküle edip ısınıp sizlere sıcak bir atmosfer sağlayan peteklerinizin bakımını yaptırıyormusunuz?. Yıllar geçtikçe biriken kireç, pas ve suların içindeki tortular peteklerinize dolmaya başlar ve en sonunda tıkanmasına sebep olur. Petek ve radyatörlerinizi en azından beş senede bir muhakkak temizletmelisiniz.

Protherm Kombi Temizliği

Petekleriniz sizlerin isteği veya tercihi doğrultusunda iki farklı şekilde temizlenir. Bir seçenekte makine ile birlikte kimyasal ilaçlı bir temizlik, diğerinde normal şebeke suyu vasıtası ile temizlik. Peteklerinizi temizlemek için tek tek sökülüp temizlenecek önerisi ile size gelen ve çok yüksek ücretler isteyen servislere itibar etmemenizi öneriyoruz. Eskidendi tek tek sökülüp petek temizlenmesi. Eğer tesisatınız çok eski değilse kimyasal ilaçlı temizliğide önermiyoruz. Kimyasallar petekleri temizlerken ne yazıkki bazen delinmesinede yol açabilmektedir.

kombi bakım
kombi tamiri
24 saat hizmet

Protherm Kombi Servis Hizmetleri

Anadolu Yakası

Çekmeköy Protherm kombi kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri de arızalanan kombilerini yaptırmak için seçecekleri servis konusundaki kuşkularıdır. Konusunda uzman olmayan ya da ekipman ve donanım eksikliği olan, yeterli düzeyde bilgiye ve teknik elemana sahip olmayan kombi servisleri bilindiği üzere zaman kaybı ve ekonomik kayıplara uğratabilirler. Müşterilerin yerinde olan bu kaygılarını aşmak için Protherm kombi servisleri hakkında öncelikli olarak bir ön araştırma yapmaları gerekmektedir.

Çekmeköy Protherm Servis Mahalleleri

uzman teknik servis

Bir protherm kombi servisinin kaliteli hizmet verdiğini anlamamız için öncelikli yapacağımız daha önceki yaptıkları işleri sorgulamak olacaktır. Büyük kurum ve kuruluşların işlerini yapıp yapmadıkları, teknik kadrolarının bu sektörde ne kadar deneyimli olduklarını, yaptıkları işleri ne kadar süre içerisinde teslim ettiklerini müşterilerden ne gibi şikâyet mesajları aldıklarını ve teknik elemanların işlerinde ehil kimseler olup olmadıkları belgelerinin mevcut olup olmadıklarını öğrenmeliyiz.